Zahraniční výjezdy v říjnu 2019: Strzegom

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v říjnu 2019 sledujte s námi v tomto článku.

SKOKY

CSI3*/CSI1*/CSIYH Gorla Minore 02. - 06.10. 2019

A. Opatrný, Z. Zelinková, 

neděle: 150 cm - 10. A. Opatrný a Forewer 4 tr b., 29. Z. Zelinková a Caleri II 8 tr. b., 145 cm - 30. A. Opatrný a Sangris Boy 5 tr. b., 

sobota: 135 cm - 1. A. Opatrný a Dukato VTH150 cm - 15. A. Opatrný a Sangris Boy, 16. Z. Zelinková a a Caleri II, CSIYH 130/135 cm - 7. A. Opatrný a Carman, 135 cm - 53. Z. Zelinková a Haranka 8 tr. b., CSIYH 130-135 cm - 14. Z. Zelinková a Ekatharina, 125-130 cm - 13. Z. Zelinková a Abby,

pátek: 135 cm - 3. A. Opatrný a Dukato VTH, 31. Z. Zelinková a Haranka 8 tr. b., 31. Z. Zelinková a Lint 6 tr. b., 140 cm - 31. A. Opatrný a Sangis Boy, 38. A. Opatrný a Samsonite RT, 150 cm - 21. A. Opatrný a Forewer 4 tr. b., 75. Z. Zelinková a Caleri II 13 tr. b., CSIYH 130-135 cm - 4. Z. Zelinková a Ekatharina, 6. A. Opatrný a Carman, CSIYH 125-130 cm - 6. Z. Zelinková a Indira H

čtvrtek: 135 cm - 3. A. Opatrný a Dukato VTH, 85. A. Opatrný a Forewer 4 tr. b., 145 cm - 9. A. Opatrný a Samsonite RT, 59. Z. Zelinková a Haranka 4 tr. b., CSIYH 130-135 cm - 5. A. Opatrný a Carman, 18. Z. Zelinková a Ekatharina 4 tr. b., CSIYH 125-130 cm - 1. Z. Zelinková a Abby, 14. Z. Zelinková a Indira H, 130 cm - 23. Z. Zelinková a Lint 4 tr. b., 

 

CSI2* Opglabbeek 03. - 06.10. 2019

Emma Augier de Moussac, Valentýna Kuková

neděle: 145 cm GP - 33. E. de Moussac a Rubio monocoat Electric 8 tr. b., 120 cm - 1. V. Kuková a Spotlight Z

sobota: 135 cm - 59. E. de Moussac a Rubio Monocoat Electric 5 tr. b., 120 cm - 1. V. Kuková a Spotlight Z, 10. V. Kuková a Chicago-Ra, 

pátek: 120 cm - 2. V. Kuková a Spotlight Z

čtvrtek: 140 cm - 22. E. de Moussac a Rubio Monocoat Electric, 44. E. de Moussac a Courage, 

 

CSI2* Opglabbeek 10. - 13.10. 2019

Anna Kellnerová, Valentýna Kuková

 

CSI4*/CSI2* St. Tropez 10. - 13.10. 2019

Ondřej Zvára

 

CSI2*/CSIYH Michalowice 17. - 20.10. 2019

K. Papoušek

 

CSI4*/CSI2* St. Tropez 17. - 20.10.

Ondřej Zvára

 

CSI2*/CSI1*/CSIYH Michalowice 24. - 27.10. 2019

M. Klus, V. Kolářová, K. Matušková, M. Michlíčková, K. Papoušek, R. Pokorný, N. Soukupová, J. Štětina, Z. Žíla

 

CSI4*/CSI2* Šamorín 24. - 27.10. 2019

L. Anovčínová, M. Hentšel, A. Kellnerová, V. Kuková, Ž. Pokorná, S. Vingrálková, 

 

CSI2*/CSI1*/CSIYH Kronenberg 24. - 27.10. 2019

S. Finsterle, A. Held, T. Svobodová, 

 

 

VŠESTRANNOST

CCI Strzegom 10. - 13.10. 2019

P. Lacina, B. Kamírová, D. Lochmanová, M. Balounová, L. Hlavatá, P. Myška, B. Richtrová, M. Slezák, N. Tarabini, A. Vyštajnová, Š. Štvánová

CCI4*-L - 18. P. Lacina a Kamikatze 118,4 tr. b., 
CCI3*-S - B. Kamírová a Vanessa Mae elim., D. Lochmanová a Simon elim.
CCI2*-L (sec. A) - 22. P. Lacina a Kima-H 49,8 tr. b., 24. L. Hlavatá a Kai 50,9 tr. b., 36. P. Myška a Nick 63,2 tr. b., 44. M. Slezák a Over Look 104,7 tr. b., B. Kamírová a Contha Balou elim., M. Balounová a Empatia elim.
CCI2*-L (sec. B) - 21. B. Richtrová a Mameha 50,9 tr. b., 23. N. Tarabini a Ryko 53,4 tr. b., 25. A. Vyštajnová a Elzar 56,9 tr. b., 
CCI1* - Š. Štvánová a Caledon elim., 
CNC1* - 1. M. Trunda a Tequila Ruf 32,8 tr. b., 5. A. Havlová a Dexter 5 36,7 tr. b., 10. Z. Švarcová a Saturn G 40,3 tr. b., 11. M. Trunda a Good Gemini Z 41,2 tr. b., 13. M. Trunda a Manor 42,3 tr. b., 27. P. Sukdolák a Ladaron 57,6 tr. b., 29. A. Faltusová a Liberty Son 61,6 tr. b., 30. N. Ecerová a Arleen 62,9 tr. b.
CNC L - 5. M. Trunda a Foxiland Hit 36,9 tr. b., 13. M. Trunda a Lotus Palita 41,8 tr. b.
CNC L-18 - 2. D. Tomíková a Flora 13 34,7 tr. b., 3. T. Látalová a Pedro 9 36,6 tr. b., 8. M. Sukdolák a Figaro 7 42,1 tr. b., 15. N. Bártová a Merlin 12 89,6 tr. b., 
CNC LL - 1. E. Orctová a Kirea 30,5 tr. b., 4. N. Havelková a Pírko 1 35,4 tr. b., 6. N. Bártová a Kuba 39,7 tr. b., 7. J. Medikusová a Tercie Aha 41,4 tr. b., 13. A. Faltusová a Phoebe 53,2 tr. b., 14. A. Novotná a Gowhaun Lady 57 tr. b., 18. A. Keclerová a Bevar 120 tr. b.

 

DREZURA

CDI3* Herning 16. - 20.10. 2019

Libuše Mencke

 

CDI Zakrzow 25. - 27.10. 2019

A. Hanáčková, L. Lišková, T. Pospíšilová, B. Kavanová, T. Matoušková, D. Prokešová, A. Humplíková, J. Sekaninová, E. Skřivanová, E. Vavříková, M. Lumbachová, V. Bělinová, K. Kotyzová, M. Košťál, 

 

CDI4* Oldenburg 31.10. - 03.11. 2019

Libuše Mencke

 

VYTRVALOST

CEI Šamorín 11. - 13.10. 2019

P. Boudníková, A. Poláčková, L. Škábová, L. Kubíková,

Publikováno: 14.10.2019 11:10:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 10/2019