Email: lukas@krajicek.net
WWW:
Messenger: lukaskrajicek

Články uživatele: zobrazit vše

Po sněhu a trávě se soutěžící v koňském pólu ve dnech 16. - 18. 8. utkaly tentokráte na písku v Pardubicích. V České republice to byl vůbec první pólo turnaj na "pláži" – Taxis Beach Polo 2019. Foto Jiří Bělohlav.

Kategorie : sport
Rubrika: ostatní

Ve dnech 19. - 25. srpna proběhne v Rotterdamu Mistrovství Evropy ve skocích, drezuře a paradrezuře. Mezi 27 zeměmi nebudou chybět ani zástupci České republiky.

Od 14. do 18. srpna probíhá ve Strzegomi v Polsku mistrovství Evropy pony ve skocích, drezuře a všestrannosti. Českou republiku v disciplíně drezura reprezentují Nikola Feherová, Zuzana Hradilová a Anna Procházková.

Rubrika: pony

Ange Guardian potvrdil neporazitelnost, v Ceně Peruána se předvedl Theophilos a kuriozní průběh čtyřkového crossu. Takový byl dostihový mítink se III. kvalifikací na 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Foto Jiří Bělohlav.

Kategorie : dostihy

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Publikováno: 19.8.2019 9:20:00
Kategorie: sport

Publikováno: 15.8.2019 10:45:00
Kategorie: dostihy

V sobotu 3. srpna se v Havlíčkově Brodě konaly hobby skokové závody. Na programu bylo pět soutěží od 60 do 110 cm. Postupně v nich zvítězili : Barochová Dana-Leon 654 (60cm), Pekárková Martina-Sisina (80cm), Tomanová Zuzana-Recorda (90cm) a Hubačová Tereza-Dantes 3 (100 a 110cm). Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 8.8.2019 15:00:00
Rubrika: skoky

O víkendu 3. - 4. srpna proběhly na Quarter ranch Rybárna ve Vlksicích 5. závody Extreme Trail Cupu a závodů Bez hranic. Mezi startujícími nechyběly ani tři jezdkyně z Německa. Foto Lukáš Krajíček

Publikováno: 7.8.2019 15:00:00
Kategorie: western