Telefon:
Email: lukas@krajicek.net
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

V červenci a srpnu probíhají v rakouském Wiener Neustadtu v areálu Lake Arena čtyřtýdenní závody CSI2*, CSIYH1* - Equestrian Summer Circuit 2018. Ve 24 dnech proběhne více než 100 mezinárodních soutěží, z kterých bude 10 započítávaných do světového žebříčku. Celková dotace činí více než 460 tisíc euro. Přímý přenos bude vysílat clipmyhorse.tv. Závody jsou oblíbeným místem českých jezdců.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

V neděli 14. října 2018 proběhne již 128. ročník Velké pardubické s Českou pojišťovnou. Zde najdete Propozice. / Vítězem květnové kvalifikace je talentovaný Talent.

Kategorie : dostihy

V termínu od 11. do 23. září 2018 proběhne v americkém Mill Spring, NC v Tryon International Equestrian Center jedna z největších sportovních akcí - Světové jezdecké hry. Konají se vždy po čtyřech letech uprostřed olympijského cyklu v disciplínách skoky, drezura, paradrezura, všestrannost, spřežení, vytrvalost, voltiž a reining. Kvalifikace odstartovaly 1. ledna 2017.

Rubrika: ostatní

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v srpnu 2018 sledujte s námi v tomto článku.

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Ve středu 15. srpna odstartoval v Martinicích šampionát mladých koní. Mezi čtyřletými dokončilo osm dvojic a mezi pětiletými jedenáct bezchybně. Soutěž šestiletých vyhrál Jiří Tměj a Atila 2, 7-8leté pak Jan Štětina a Gylord-S. V otevřených soutěžích zvítězili: 100 cm - J. Zahoř a Contifello P., 110 cm - M. Kotalík a Casilla Du Soleil, 120 cm - M. Kotalík a Lord Rafael, 130 cm - B. Vojtková a Etcetera. Foto Lukáš Krajíček.

Publikováno: 16.8.2018 20:00:00
Kategorie: sport

V sobotu vyvrcholily závody na Ptýrově Noční Velkou cenou eLed za umělého osvětlení. Z vítězství v ní se radoval Ondřej Pospíšil a Einfach. Druhé místo obsadil Jiří Skřivan s Flying Star 1, třetí skončil Matěj Kotalík a Cesano V. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 15.8.2018 18:00:00

Před Velkou cenou proběhlo na Ptýrově štafetové skákání s volitelným střídáním. Zvítězila v něm dvojice Denisa Vegrichtová a Jan Chýle. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 15.8.2018 15:00:00

V sobotu 11. srpna se v Hybrálci u Jihlavy uskutečnilo další kolo Skokového poháru Vysočiny. Zároveň byly závody oblastním mistrovstvím Vysočiny dětí, juniorů, mladých jezdců a seniorů. V nejvyšší soutěži, S*, zvítězil Václav Staněk a Codroipo. Foto Petra Zanášková.

Publikováno: 15.8.2018 10:00:00